FCSB: A. Vlad - R.Benzar, I.Cristea, Bălașa, J. Morais - Nedelcu, Teixeira - Man, Tănase - Fl. Coman - Hora
Rezerve: Bălgrădean, Moruțan, Rusescu, M. Roman, Fl. Matei

CFR Cluj: Arlauskis - Cr.Manea, A. Mureșan, Boli, Peteleu - Maleș, Hoban, Djokovic - Costache, Omrani, Păun
Rezerve: Collado, Ispas, Lang, Moutinho, Itu, Ioniță, Petrila
Antrenor: Dan Petrescu

Stadion: Arena Națională
Arbitru: Iulian Călin (Ștefănești) / Asistenți: Florin Neacșu (Câmpulung Muscel) și Marius Badea (Râmnicu Vâlcea)

by SNAPPIE!

Pentru Coins Ieftin Intra Pe FIFACOIN HttpsgooglqUK7He Foloseste Codul SNAPPIE Pentru 5 Discount

STEAUA Furata De NEMERNICI Un Sezon ANTI STEAUA 2014 2015

by Alexandru SR

STEAUA A Fost Furata In Mod Nerusinat In Sezonul 2014 2015 Oamenii In Negru Si au Batut Joc De Echipa Bucuresteana Suntem Si Pe Facebook HttpswwwfacebookcomSteliC899ti Pe ViaC89BC483 1180511055372032refsettings

Rezumat U21: Portugalia - România 1-2

by FRF TV

Reprezentativa U21 a României este tot mai aproape de EURO 2019 după victoria din Portugalia. Au marcat João Carvalho (85), respectiv Cicâldău (52) și Ivan (59). Tricolorii au terminat meciul fără doi oameni după eliminările lui Nedelcearu (70) și Ivan (90).

ASA Targul Mureș - Oțelul Galati | 1-2 | Rezumat Complet | 28.05.2015 | HD

by News Feed RO

ASA Tg. Mureș a pierdut titlul pe propriul teren. A pierdut cu 1-2 în fața retrogradatei Oțelul Galați, după ce, la pauză, conducea și avea trofeul în mână. A fost prima înfrângere suferită pe teren propriu în această stagiune de nou promovata care s-a luptat cu Steaua până în ultimele minute ale sezonului. Târgmureșenilor le-au aparținut primele 45 de minute, când au deschis scorul prin Gabriel Mureșan (39) din penalty, după ce solicitaseră alte 3 lovituri de pedeapsă. Bumba (13, 27), Voiculeț (18) au avut alte 3 mari ocazii la poarta Oțelului, care a replicat la șuturile lui Cernat, de la mare ditanță (40, 43). În repriza secundă, gazdele au încetinit ritmul jocului și nu au mai fost atât de solide de la mijloc în sus. O lovitură liberă de la distanță le-a dat planurile peste cap. Florin Cernat a centrat, iar Tudorie a profitat de o greșeală mare de marcaj și a marcat cu capul pentru 1-1 (68). Impulsionate de scorul de 0-0 de la Iași, dintre CSMS și Steaua, gazdele știau că au nevoie de o victorie pentru a cuceri titlul. S-au avântat în ofensivă, au atacat cu toate liniile și au trimis "o ploaie de centrări" în careul gălățean, dar le-au lipsit luciditatea și norocul. Pe final au apărut și ratările agonizante pentru cei de la ASA: voleul lui Goga - intrat după golul egalării - a fost deviat în corner de un apărător (88), Voiculeț a trimis în pieptul goalkeeper-ului de la un metru de linia porții, după ce un șut al lui Marius Constantin a fost blocat cu mâna de un fundaș al oaspeților. Silviu Ilie a reluat slab cu capul, din mijlocul careului (90+2), iar seria ratărilor târgmureșene a fost încheiată cu parada lui Abraham, la voleul trimis de Gabi Mureșan din afara careului. Oțelul a mai punctat o dată, la ultima fază, prin Helder Tavares (90+5) și a încheiat, astfel, lupta de la vârful clasamentului, trimițând titlul pentru a 26-a oară în vitrina Stelei, care a remizat, până la urmă, cu CSMS Iași.

Turris Rapid Doua Goluri In Doua Minute 38 Si 40 I Liga 2 I Et 3 I 2019 2020

by Fotbal Roman...

Aboneaza-te la canalul nostru: http://bit.ly/2LW7UL1 Turris - Rapid: 1-1, doua goluri in doua minute ('38 si '40) I Liga 2 I Et 3 I 2019-2020 Draghiceanu a deschis scorul pentru Rapid in minutul 38, iar Silviu Pana a egalat in minutul 40 Turris: I. Rus - Ct. Pîrvulescu, Fl. Radu, Fl. Mitrea, Savin (cpt.), Călinţaru, Sil. Pană, Ispas, Haită, Cr. Ciobanu, Bud Rezerve: Duţu - Ciutică, Sălcianu, Tescan, Turkovic, Acolatse, Ad. Voicu Antrenor: Erik Lincar Rapid: Drăghia - I. Voicu (cpt.), Bg. Manole, Mallo, Demici - Jorza, R. Lazăr - Drăghiceanu - Sefer, Roskopf, Hlistei Rezerve: Achiriloaie - Oanea, Babaua, Goge, Pănoiu, Djuric, Vlada Antrenor: Daniel Pancu

Liverpool FC Vs FC Bayern Champions League At Anfield Behind The Bayern 6

by FC Bayern M...

One of the highlights of the season so far: FC Bayern took on FC Liverpool at legendary Anfield Road in the round of 16 first leg of the UEFA Champions League. Enjoy exclusive matchday footage in "Behind the Bayern"! ► #MiaSanMia - Subscribe: https://fc.bayern/YouTubeAbo Facebook: https://www.facebook.com/FCBayern Twitter: https://twitter.com/fcbayern Instagram: https://www.instagram.com/fcbayern Snapchat: https://fc.bayern/FCBayernSnaps Website: https://fcbayern.com FC Bayern.tv: https://fcbayern.com/fcbayerntv FC Bayern.tv live: https://fcbayern.com/fcbayerntv/de/fcbayerntvlive

TOP 10 CELE MAI FRUMOASE GOLURI DIN ISTORIE

by 10 Întrebă...

★Acesta este un canal care vrea sa raspunda unor intrebari si de asemeanea sa va puna mintea la incercare punandu-va diverse intrebari mai simple sau mai complicate!★ ★10 Întrebări★ ★Canal Secundar★ https://www.youtube.com/channel/UCsdLHnA-GhaII2t-M8-2-sw ★Uploadez un video in fiecare Vineri!!!★ ▼Credits▼ Music: www.bensound.com Intro Song: Reflection Artist: Tobu Artist's channel:https://www.youtube.com/user/tobuofficial

Rezumat U Craiova Gaz Metan 2 0 Liga 1 Et 21 Ed2018 2019

Aboneaza te La Canalul Nostru Httpbitly2LW7UL1 Rezumat U Craiova Gaz Metan 2 0 Liga 1 Et 21 Ed2018 2019 A Marcat Alexandru Mitrita 52 87 P Urmareste Stirile Zilei Din Sport Pe Pagina COMUNITATII FOTBAL ROMANIA HttpswwwyoutubecomchannelUCiDRA0Fl2btJHP3nX CpGcwcommunity Faza Cu Faza Din Liga 1 Etapa De Etapa Goluri Din Liga 1 Rezumate Din Liga 1 Highlights urile Ligii 1 Din Romania Goluri FCSB Dinamo U Craiova CFR Cluj Viitorul

Rezumat Astra CFR 1 5 Etapa 8 Play Off Sezon 2018 2019

Aboneaza-te la canalul nostru: http://bit.ly/2LW7UL1 Rezumat: Astra - CFR 1-5 Etapa 8 Play Off Sezon 2018-2019 Au marcat: Llullaku '65 pen. / Omrani '15, Djokovic '59, '73, Bejan '80 ag., Hoban '87 Astra: Miguel Santos - Dima, Cestor, Bejan, Radunovic - Biceanu, Moise, Roșu - Gheorghe, Alibec, Balaure Rezerve: Lazar , Begue, Pires, Daogari, Llullaku, Hambo Antrenor: Costel Enache CFR Cluj: Arlauskis - Manea, Vinicius, Boli, Camora - Djokovic, Bordeianu, Culio - Deac, Omrani, Costache Rezerve: Collado, Peteleu, A. Mureșan, Hoban, Itu, Păun, Țucudean Antrenor: Dan Petrescu Urmareste stirile zilei din sport pe pagina COMUNITATII FOTBAL ROMANIA: https://www.youtube.com/channel/UCiDRA0Fl2btJHP3nX-CpGcw/community Faza cu faza din Liga 1, etapa de etapa, goluri din Liga 1, rezumate din Liga 1. Highlights-urile Ligii 1 din Romania. Goluri FCSB, Dinamo, U Craiova, CFR Cluj, Viitorul ...