Liga terenowa młodzika. Parasol VII - Fenomen Leśnica 1:0 (0:0).
I połowa. Bramka: Kacper Gawrylczyk, asysta Jan Noculak.

liga terenowa młodzika,parasol wrocław,parasol VII wrocław,trener mariusz kot,mariusz kot

Related Videos

Parasol VII -  Fenomen Leśnica 1:0 (0:0). I połowa. Gol Kacper Gawrylczyk
Parasol VII - Fenomen Leśnica 1:0 (0:0). I połowa. Gol Kacper Gawrylczyk

by Cyprian Dmow...

Liga terenowa młodzika. Parasol VII - Fenomen Leśnica 1:0 (0:0). I połowa. Bramka: Kacper Gawrylczyk, asysta Jan Noculak. Parasol: Kajetan Gazda - Bartosz Dubert, Kevin Lech - Wiktor Dmowski - Oliwer Cichy (C), Wiktor Rakowiecki, Filip Wydra, Jan Noculak - Grzegorz Tomaszewski oraz Michał Dziok, Kacper Gawrylczyk, Piotr Inglot, Kacper Nehring, Jakub Przytulski, Kacper Szczudło. trener: Mariusz Kot.

Parasol V - Odra Wrocław

Parasol VII  - Olimpic V 1 3 I połowa gol Oliwer Cichy
Parasol VII - Olimpic V 1 3 I połowa gol Oliwer Cichy

Parasol VII liga terenowa grał z liderem Olimpic V. Bardzo dobry mecz Parasola, okraszony wspaniałym golem Oliwera Cichego. Rywal wygrał po dwóch bramkach w drugiej połowie. Parasol walczył do końca, miał okazje do zdobycia bramek , ale się nie udało.

Parasol VII   Olimpic V 1 3 I połowa czesc 2 gol Oliwer Cichy
Parasol VII Olimpic V 1 3 I połowa czesc 2 gol Oliwer Cichy

Volvo 7000A #8065 [*] @ MPK Wrocław | Kompilacje z archiwum kriskola

by kriskolo2013

To Volvo dało się poznać jako egzemplarz z dość dobrym ZFem. W styczniu 2017 skrzynia zaczęła w nim ciągnąć silnik na wysokie obroty. Niedługo później to naprawiono, a przy okazji polepszyło się brzmienie ZFa. Pod względem technicznym był ponoć jednym z lepszych Trupów, które wycofano. Niestety, w każdym nagraniu jest grzejnik :( Chronologia: 0:00 - nagranie z 3 stycznia 2017 z linii D 5:17 - nagranie z 18 stycznia 2017 z linii D Tutaj ciągnie na wysokie obroty. 15:03 - nagranie z 15 lutego 2018 z linii 148 Rok produkcji: 2001 Rok wycofania: 2018 Silnik: Volvo D7C275 (275 KM) Skrzynia: ZF 5HP592 (5) Linie: D (Os. Sobieskiego - Centrum hurtu ul. Giełdowa + w drugą stronę) 148 (Leśnica - Dworcowa)